Борчині Львівщини – призерки XXVII Всесвітньої літньої універсіади з боротьби вільної

15.07.13 13:54 0 817
Представниці школи вільної боротьби Львівщини Ірина Гусяк та Марія Лівач піднялися на п’єдестал пошани Всесвітньої Універсіади в Казані у змаганнях з жіночої боротьби.

У ваговій категорії 48 кг Марія Лівач посіла третю позицію, розділивши її з росіянкою Валерією Чепсараковою. Перше та друге місця зайняли Ері Тосака (Японія) і Патімат Багомєдова (Азербайджан) відповідно.

У вазі 55 кг Ірина Гусяк стала срібною призеркою. Перемогу святкувала росіянка Валерія Коблова. Бронзові медалі вибороли Сун Бел Хван (Північна Корея) та Канако Мурата (Японія).

Українська збірна на Універсіаді в Казані в медальному заліку посідає п’яту позицію.

Українські студенти-спортсмени вибороли 52 медалі: 11 золотих, 19 срібних і 22 бронзові.