Діти з радістю зустріли рятувальників. З непідробною цікавістю в очах вони спостерігали за бойовим розгортанням, роботою рятувальників в апаратах на стисненому повітрі, також вони мали можливість оглянути пожежно-рятувальну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, що знаходиться на озброєнні місцевого підрозділу ДСНС, зблизька ознайомитись із зразками вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що трапляються на території області.
Начальник Кременецького районного відділу ДСНС Богдан Сухомлин розповів їм про службу в підрозділах державної служби з надзвичайних ситуацій, ознайомив їх з первинними засобами пожежогасіння та проінформував, як діяти у випадку пожежі, чи іншої надзвичайної події.
А на завершення заходу дітям роздали листівки, плакати та буклети застережного змісту, серед яких були й правила безпеки на воді, та рекомендації, як безпечно відпочивати в лісі, правила безпечного використання електроприладів та інші. А місцева бібліотека оздоровчого закладу завдяки гостям у погонах поповнилась «Абеткою безпеки», посібниками та методичними рекомендаціями з питань безпеки життєдіяльності та підшивкою журналів «Надзвичайна ситуація», за 2012 рік.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Кількість податкових ...
Наступна новина: ДПІ у м. Чернівцях: Понад ...