Охорона громадського порядку – основне завдання працівників міліції під час проведення масових релігійних заходів. З цією метою до Зарваниці було відряджено 270 правоохоронців та 29 військових, які протягом двох днів патрулювали, запобігаючи правопорушенням, надавали необхідну допомогу та забезпечували спокій прочан. За безпекою руху на автошляхах до Зарваниці стежили працівники ДАІ.
Немало людей йшли пішки до святого місця, долаючи багатокілометрову відстань. Колони таких прочан теж супроводжували міліція та медичні працівники.
- Незважаючи на негоду, до Зарваниці прибули тисячі прочан з різних куточків України та з-за кордону, - відзначив заступник начальника УМВС- начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області області Василь Облещук, - Ми намагалися на належному рівні забезпечити охорону громадського порядку, не допустити правопорушень. Міліціонери не тільки несли службу, а й намагалися всіляко допомагати усім, кому потрібна була наша поміч.
За належний рівень громадського порядку священнослужителі подякували тернопільським правоохоронцям.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Фахівці Луцької ОДПІ ...
Наступна новина: У Львівській області ...