На півночі Рівненщини відкрилось сучасне банківське відділення

На півночі Рівненщини відкрилось сучасне банківське відділення

15.07.13 12:16 0 900
На початку місяця відновило свою роботу Дубровицьке відділення Північно-Західного РУ ПриватБанку за адресою - м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 7. Для зручностей клієнтів ПриватБанк здіснив оформлене у сучасному дизайні та обладнав за останнім словом техніки.

Просторі приміщення з сучасною технікою, універсальні фахівці, зручні термінали самообслуговування і цілодобовий режим роботи 24/7 - такі сучасні відділення ПриватБанку, що дозволяють економити час і вирішувати свої питання коли це необхідно клієнту.

Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні.

«Це не перше відділення, що оновилось у Рівненській області, - говорить керуючий Рівненською філією Північно-Західного РУ Приватбанку Василь Власенко. - Протягом першого півріччя це п’яте відділення що працює у новому форматі. Це не лише відкрита архітектура приміщень, без кабінетної системи, але і новий формат обслуговування. Ми не поділяємо фахівців з професії, кожен з них універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин. Зазначу, що кожен співробітник пройшов спеціальне навчання і підтвердив свою кваліфікацію на індивідуальному тестуванні».

Унікальність оновленого відділення в тому, що тепер клієнти можуть отримати всі необхідні послуги самостійно, а співробітники банку стали універсальними фахівцями, готовими оформити будь-яку банківську послугу. Такий підхід суттєво економить час і виключає виснажливе очікування в чергах.

У нових відділеннях виділені зони самообслуговування, де клієнтам покажуть, як швидко виконати будь-яку банківську операцію, безкоштовно навчать новим технологіям і можливостям.

Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

З кожним днем в Рівненській області буде все більше нових «відділень майбутнього». Мережа відкритих офісів швидко росте, до кінця року планується більше 30 офісів, що працюють в новому сучасному форматі.

.В Рівненській філії Північно-Західного РУ ПриватБанку працює 64 відділення, 163 банкоматів, 176 терміналів самообслуговування.


прес-офіс ПриватБанку в Рівному
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Україну на чемпіонаті ...

КОМЕНТАРІ