ДПІ у м. Чернівцях: Щодня чернівецькі податківці надають понад 120 консультацій

ДПІ у м. Чернівцях: Щодня чернівецькі податківці надають понад 120 консультацій

15.07.13 14:18 0 946
За перше півріччя 2013 року фахівцями ДПІ у м. Чернівцях ГУ Міндоходів у Чернівецькій області під час проведення індивідуальної роз'яснювальної роботи з платниками податків надано 15229 відповідей на запитання стосовно податкового законодавства. Зокрема, платниками податків отримано усних консультацій більше 5 тис. та у телефонному режимі близько10 тис.

Найбільше серед чернівчан були затребувані консультації щодо реєстрації бізнесу в органах Міндоходів, податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, застосування касових апаратів з контрольно-електронною стрічкою. А також, громадяни активно цікавились про оподаткування доходів, відмінних від заробітної плати, отримання податкової знижки за навчання дітей та про порядок отримання безкоштовних електронних ключів.

Для зручності платників податків на офіційному сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) розміщена віртуальна База знань, які містить 18 тисяч узгоджених кваліфікованих відповідей на найчастіші запитання щодо податкової, митної справи та єдиного соціально внеску. А зареєстровані користувачі можуть надавати коментарі до вже існуючих редакцій запитань-відповідей. Крім того, в Міністерстві доходів і зборів функціонує інтерактивна інформаційна лінія 0-800-501-007, безкоштовна зі стаціонарного телефону, яка працює з 8.00 до 20.00.

Основний принцип роботи чернівецьких податківців - це індивідуальний підхід, увага до кожної конкретної людини, її потреб та запитань, що має на меті створення ефективної системи обслуговування платників податків.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Франції активісти ...
Наступна новина: У Львові оперативники ...

КОМЕНТАРІ