Звірку щодо житлової нерухомості можна здійснити до кінця року

Звірку щодо житлової нерухомості можна здійснити до кінця року

15.07.13 12:44 0 904
Прийнятий нещодавно Верховною Радою України проект закону «Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об’єктів житлової нерухомості» передбачає, що цього року українцям не потрібно буде сплачувати податок на нерухомість.

В тексті документа зазначено, що у 2013 році органи державної податкової служби не нараховують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичним особам – платникам податків, і цей податок фізичними особами не сплачується.

У той же час, передбачається, що до 1 грудня 2013 органи Міндоходов повинні сформувати реєстр платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, і Для цього податківці мають надіслати власникам житлової нерухомості повідомлення за місцем проживання (реєстрації) про звірку кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у їх власності, і розмірів житлової площі таких об’єктів.

У свою чергу, власники житлової нерухомості, у разі незгоди з інформацією податкових органів, зможуть здійснити звірку даних на підставі оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості. Відповідно до законопроекту, звірку можна здійснювати таку до 31 Прес-служба Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області

Товари, що помилково ввезені на територію України

Насамперед зауважимо, що визначення помилково ввезених товарів прописано у статті 190 Митного кодексу України. Ними є товари, які митниця Міндоходів після вивчення товаросупровідних документів, може зарахувати як ввезені на територію України не умисно. Відтак, такий імпорт не вважаться порушенням митних правил. Водночас, якщо умови та підстави ввезення товарів були змінені, після того як вони перетнули митний кордон України, такі товари не вважаються помилково ввезеними.

Що робити суб’єктам сфери ЗЕД у такій ситуації? Помилково ввезені товари вивозяться за межі території України на підставі товаросупровідних документів, якщо вони не пропущені на митну територію України. Якщо ж товари помилково були пропущені до України і вони зберігають статус іноземних товарів, тоді вони вивозяться за межі України у митному режимі реекспорту на підставі товаросупровідних документів, згідно з якими були ввезені. Нагадаємо, що реекспорт – це митний режим, відповідно до якого товари, що були раніше ввезені на митну територію України або на територію вільної митної зони, вивозяться за межі митної території України без сплати вивізного мита та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, що передбачено статтею 85 Митного кодексу України.

Прес-служба Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олександр Музичко: Нові ...
Наступна новина: Міндоходів в ...

КОМЕНТАРІ