Алла Шлапак: Через блокування Київради почалися проблеми з підготовкою до навчального року

Алла Шлапак: Через блокування Київради почалися проблеми з підготовкою до навчального року

15.07.13 12:58 0 708
Народні депутати, які фактично зірвали засідання Київради і змусили закрити ХI сесію, залишили навчальні заклади Києва без підтримки на підготовку до нового навчального року. Про це заявила Голова гуманітарної Комісії Київради Алла Шлапак.

«У змінах до бюджету, які повинні були затвердити сьогодні, були закладені кошти на підготовку столичних закладів освіти до нового навчального року. Ремонти у кабінетах, спортзалах, їдальнях, перевірка і оновлення систем опалення та каналізації, заміна вікон, утеплення приміщень тощо – все це робиться влітку, аби 1 вересня для київських дітей розпочався повноцінний навчальний процес. Натомість народні депутати сьогодні успішно його зірвали. Оскільки до початку нового навчального року Київрада, скоріше за все, не розпочне нову сесію, то можна вважати, що підготовка шкіл до нового навчального року під загрозою», - зазначає Алла Шлапак.

За словами Голови гуманітарної Комісії, загалом на підготовку до навчального року 2013/2014 з міського бюджету передбачено 106 млн.572 тис. гривень.


«Слушно було б, щоб депутати Парламенту, які сьогодні так енергійно захищали інтереси киян, з такою ж активністю включилися у процес підготовки столичних шкіл до 1 вересня. Сьогоднішнє засідання Київради вони використали як черговий спосіб для само піару, але про наслідки, вочевидь, подумати не спромоглися. Якщо київським дітям доведеться мерзнути взимку чи не буде, де обідати – за таких умов, це буде на совісті народних депутатів», - додала Алла Шлапак.


Вона звернула увагу на те, що обираючи новий склад нової Верховної Ради у жовтні 2012 року, кияни довірили депутатам-«мажоритарникам» і депутатам, що пройшли до Парламенту за партійними списками, захищати інтереси столиці, що було своєрідним «наказом виборця». «Кияни обирали депутатів не для бійок та скандалів, а для того, щоб домогтися позитивних зрушень у соціальній сфері життя міста. Народні ж обранці цього наказу не виконують», - зауважила Алла Шлапак.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ