ПриватБанк відкрив фінансування українському представництву

ПриватБанк відкрив фінансування українському представництву "Бєлшини"

15.07.13 14:36 0 1159
ПриватБанк і один з найбільших українських імпортерів шин для автомобільної та сільгосптехніки ТОВ «УТД Бєлшина" підписали угоду про надання овердрафтового кредиту. Як повідомили в банку, кредитні кошти виділяються компанії на найдоступніших умовах і будуть використані для поповнення оборотних коштів і збільшення поставок шинної продукції.

"Сьогодні «Бєлшина» є найбільшим виробником якісних і недорогих шин для сільськогосподарської техніки, і фінансування банком поставок цієї продукції на ринок позитивно позначиться на роботі агросектору, - говорить директор Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Ася Бойко. - Крім того, гарним стимулом для бізнесу стане і перехід банку на цілодобове проведення платежів юридичних осіб. "

Як зазначили в банку, в рамках програми доступного кредитування бізнесу та підприємництва, до кінця року на кредитування цього сектора економіки ПриватБанком буде виділено 10 мільярдів гривень. На сьогоднішній день кредитними лімітами банку вже користуються понад 255 тисяч підприємств і підприємців на загальну суму 5,3 млрд грн.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові оперативники ...
Наступна новина: Міндоходів у Тернопільській ...

КОМЕНТАРІ