Зокрема, заступник голови Стрийської міської організації ВО "Свобода" Василь Здирко став переможцем турніру з боксу у ваговій категорії "до 90 кг". Активіст Стрийської "Студентської Свободи" Володимир Шупіков переміг у суперлегкій категорії.
У рамках табору команди зі Львівщини продемонстрували свою майстерність також на четвертому Всеукраїнському відкритому волейбольному турнірі ВО "Свобода" на кубок "Яворина-2013". Переможцем волейбольного турніру стала команда "Голота" з міста Комарне Львівської области. Друге місце посіли також волейболісти із міста Комарне – команда "Сало". Призерів нагородили кубками ВО "Свобода" та цінними подарунками. Учасників спортивно-патріотичного табору привітали свободівці голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук та народний депутат Олександр Сич.
Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі сергій Надал ...
Наступна новина: Василь Плавюк: ...