В Чернівецькій області рятувальники ліквідували пожежу в господарській будівлі
15 липня у селі Лукавці Вижницького району виникла пожежа в господарській будівлі місцевого мешканця. Дерев’яні конструкції будівлі сприяли швидкому поширенню вогню. Рятувальники міста Вижниця та місцеві пожежні команди сіл Лукавці та Мигово, які прибули на місце події, оперативно локалізували пожежу, а в подальшому повністю її ліквідували. Вогнем знищено перекриття і речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни та дах будівлі. Завдяки оперативним діям вогнеборців від знищення вдалося врятувати господарську будівлю. Загиблих та травмованих на пожежі нема.
Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
КОМЕНТАРІ