Перед від’їздом діти відвідали храм Успення Пресвятої Богородиці, де взяли участь у Службі Божій. Також, з напутнім словом та благословенням до них звернувся отець-декан Ігор Левицький. Опісля в кафе „Легенда” для дітей, опікунів, піклувальників, прийомних батьків був накритий обідній стіл. Після обіду діти із щасливими посмішками сіли в автобуси, які вже чекали на них, та поїхали до Івано-Франківська, а звідти - поїздом до Одеси назустріч морю та сонцю.
Між адміністрацією військового ліцею та службою у справах дітей досягнуто домовленостей і вже у вересні курсанти, з числа осіб з соціально вразливих категорій даного закладу відпочиватимуть на території нашого району на базі ПЗОВ „Перлина Придністров’я”.
Також, протягом оздоровчої кампанії 2013 року 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування були оздоровлені в обласних та всеукраїнських таборах відпочинку. Зокрема:
- 5 дітей оздоровлювались в ПЗОВ „Перлина Придністров’я”;
- 2 дітей - в ПЗОВ „Перлина Карпат”;
- 1 дитина в МДЦ „Артек”;
- 1 дитина з 17.07 відпочиватиме в ДОТ „Ювілейний” Запорізької області.
Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Івано-Франківську провели ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов