В Тернополі два нових авто швидкої допомоги уже на маршруті

В Тернополі два нових авто швидкої допомоги уже на маршруті

16.07.13 13:12 0 808
Ще в листопаді 2011 року стартувала акція «Я хочу жити!», під час якої організатори планували зібрати 500 тисяч гривень для придбання двох нових автомобілів швидкої допомоги. Вдалося виручити лише 120417 гривень, які були витрачені на закупівлю обладнання. Плани організаторів допоміг реалізувати меценат, який побажав залишитися анонімним. Саме він придбав два вживаних автомобілі марки «Volkswagen» на суму 20 тисяч Євро. Обидві машини в ідеальному стані і вже курсують містом для надання допомоги.

На кошти, зібрані жителями міста, придбано два ЕКГ-апарати, дефібрилятори, кисневі інгалятори, відсмоктувачі, медичні сумки, вакуумні та тверді шини, щити-ноші, набір шийних фіксаторів та інше обладнання.

Директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус наголосив, що автомобілі в місті перебувають уже тривалий час, але виникли проблеми з їхнім оформленням. «Документи довго перебували у Кабінеті Міністрів на узгодженні. Потім скликали нову комісію для оформлення гуманітарних вантажів – і справа зрушила з місця. Нам довелося заплатити майже 11 тисяч гривень за збереження машин упродовж двох місяців на митниці. Звичайно, за ці гроші можна було купити ліки… На ці цілі кошти нам також надав один із меценатів», – додав Михайло Джус.

Міський голова Сергій Надал зазначив, що вдячний ініціаторам акції «Я хочу жити!», зокрема корпорації «RIA», Товариству «Червоний хрест» і станції швидкої допомоги, за таку потрібну і благородну справу. «Ми сподівалися зібрати кошти на придбання хоча би одного автомобіля. Проте ситуація склалася так, що вдалося зібрати лише 116 тисяч гривень. Аби тернополяни не розчарувалися у тому, що вони можуть піти на якісь інші цілі, спільно із організаторами вирішили придбати обладнання для автомобілів швидкої допомоги. Найбільший внесок зробило підприємство «Екор ТЗ», яким також вдячні за соціальну орієнтацію в бізнесі. Приємною новиною було те, що відгукнулися меценати, які вирішили придбати необхідні для міста автомобілі швидкої допомоги. Таким чином задум цілком був реалізований. Як результат – ми маємо цілком укомплектовані машини. Якщо наші тернополяни будуть і надалі готові у такий спосіб спільно покращувати наш добробут, то ми будемо підтримувати подібні акції та інші заходи», – зауважив очільник міста.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Міністр оборони України ...

КОМЕНТАРІ