На Тернопіллі у райвідділах УМВС можна орендувати приміщення

На Тернопіллі у райвідділах УМВС можна орендувати приміщення

17.07.13 15:38 0 942
Два об’єкти – у Зборові й Чорткові потрібно оцінити з метою визначення ринкової вартості для подальшого розрахунку орендної плати. Обидва перебувають на балансі районних відділів УМВС України в Тернопільській області. Перший – це частина нежитлового приміщення адміністративного будинку на вул. Б. Хмельницького, 44 загальною площею 22,5 кв.м, другий – частина нежитлового приміщення на вул. Горбачевського, 5 загальною площею 10,7 кв.м.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться 25 липня о 15 годині у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 18 липня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 27 (772) за 10 липня 2013 року.

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ