Понад 28,2 млн. грн. сплатили до бюджету чернівецькі спрощенці

Понад 28,2 млн. грн. сплатили до бюджету чернівецькі спрощенці

17.07.13 07:48 0 1008
На обліку в Державній податковій інспекції у м. Чернівцях на сьогоднішній день перебуває понад 11,7 тис. фізичних та 1645 тис. юридичних осіб-єдинників.

З початку поточного року платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили понад 28,2 млрд. грн. єдиного податку. Значну частину цієї суми бюджет отримав від приватних підприємців - майже 20,4 млн. грн. Юридичні особи- спрощенці сплатили 7,8 млн. грн. податку. Бюджет отримав додаткових 8 млн. грн. порівняно з минулим роком.

Спрощення ведення бізнесу та податкові нововведення, безперечно, забезпечать подальшу активізацію малого підприємництва, переконані податківці.

Нагадуємо, в цьому році ставки єдиного податку для платників 5-ої групи зменшені з 10 та 7% до 7 та 5% відповідно. Платники 2-ої групи подають звітність раз на рік, а не щоквартально. Крім того, запрацювали нові сервіси для всіх «спрощенців». Заяви про перехід на спрощену системи приймаються в електронному вигляді, також дозволено протягом звітного року змінювати групу та ставку податку.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ