Проспект Волі до Дня Незалежності України та Дня міста потрібно прибрати і озеленити

Проспект Волі до Дня Незалежності України та Дня міста потрібно прибрати і озеленити

17.07.13 07:35 0 1037
У залі засідань міської ради відбулася нарада з питань благоустрою та квіткового оформлення проспекту Волі в рамках підготовки міста до Дня Незалежності України та Дня міста. Її провів перший заступник міського голови Святослав Кравчук.

Він акцентував на тому, що до Луцька на святкування Дня Незалежності України та Дня міста приїде багато гостей з інших міст України та інших країн, вони будуть гуляти центральними вулицями, які повинні бути чистими і красивими. «Нам всім необхідно долучитись до наведення належного порядку у місті, адже часу залишається мало, а роботи ще дуже багато», – сказав Святослав Кравчук.

Він закликав працівників департаментів, управлінь, відділів міської ради, керівники комунальних підприємств, контролюючих органів, представників суб’єктів господарювання, що розташовані на проспекті Волі, навести лад біля своїх приміщень і на прилеглих територіях. Адже проспект Волі потребує оновлення, благоустрою, ремонту фасадів, квіткового оформлення. Багато фасадів житлових будинків, торгових та адміністративних закладів брудні, обписані, обдерті, подвір’я заросли травою та бур’янами, сходи знаходяться в непривабливому вигляді, тротуари потребують ремонту. На проспекті Волі мало квіткового оформлення.

Начальник управління містобудування та архітектури Юрій Казмірук зупинився на недоліках, які потрібно виправити, та висловив архітектурні вимоги до забудов на проспекті Волі, Театральному майдані, вулиці Лесі Українки.

Начальнику відділу по благоустрою міста департаменту житлово-комунального господарства Ольга Люфт розповіла, як потрібно виконувати естетизацію вітрин, сходів, як правильно озеленити територію та зробити виносне озеленення.

Учасники наради мали можливість переглянути слайди з квіткового оформлення території та благоустрою в наших сусідів, білорусів, а потім порівняти з сучасним станом у нас, на проспекті Волі. На жаль, побачене викликало негативні емоції. Наші головні вулиці забур’янені, потребують ремонту фасади будинків, тротуари, недостатнє квіткове оформлення.

У заключному слові Святослав Кравчук поставив завдання до 1 серпня усунути недоліки, які були виявлені, а керівників підприємств, біля яких не буде здійснено належного благоустрою, притягнути до адміністративної відповідальності.

Він доручив начальнику управління містобудування та архітектури Юрію Казміруку, начальнику відділу по благоустрою міста департаменту ЖКГ Ользі Люфт, начальнику управління розвитку підприємництва та реклами Олександру Козлюку зустрітися з суб’єктами господарювання, офіси яких знаходять у центральній частині міста, з метою наведення належного порядку до Дня Незалежності України та Дня міста. До 20 серпня потрібно буде завершити всі роботи з облаштування прибудинкових територій.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: ...
Наступна новина: ...

КОМЕНТАРІ