У Волинській області корупційні ризики та прояви досліджували в ході тридцяти службових перевірок

У Волинській області корупційні ризики та прояви досліджували в ході тридцяти службових перевірок

17.07.13 12:52 0 1036
У І півріччі 2013 року співробітники управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Волинській області здійснили 30 службових перевірок на предмет виявлення та припинення корупційних проявів з боку фахівців ГУ Міндоходів. В результаті керівникам органів Міндоходів в області внесено 4 подання для вжиття заходів за виявленими фактами.

Разом з тим, ефективні профілактичні заходи, як-то бесіди та виступи у трудових колективах та активна роз’яснювальна робота із кандидатами на посади в органах Міндоходів, сприяли тому, що адмінпротоколи про вчинені адміністративні корупційні правопорушення протягом шести місяців цього року не складалися. Водночас, до прокуратури Волинської області скеровано 9 матеріалів щодо порушень чинного законодавства працівниками органів Міндоходів при виконанні службових обов’язків, для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України у шести випадках та надання правової оцінки щодо дій трьох осіб.

Як запевнили в управлінні внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів в області, акцент на профілактику – найкраща практика для запобігання корупції. Саме з цією метою співробітник управління внутрішньої безпеки провели 134 профілактично – роз’яснювальних заходів, перевірили 34 кандидатів на посади в органах Міндоходів та постійно зустрічаються з колективами фахівців Міндоходів для роз’яснення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ