Головним питанням, що обговорювалось за круглим столом, став розвиток сімейної медицини, зокрема доступність сільського населення до первинної медико-санітарної допомоги. Було зазначено, що станом на в районі діє 49 фельдшерсько-акушерських пунктів, 3 амбулаторії сімейної медицини, 2 дільниці загальної практики сімейної медицини, а з 1 серпня заплановано ввести в дію ще 2 такі дільниці. Загалом за останні 3 роки сімейні лікарі оглянули та проконсультували понад 60 тис. мешканцям району. До 2015 року в районі заплановано відкриття ще 4 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
Учасники наради розглянули також стан впровадження соціальних ініціатив Президента України, зокрема Закону «Про екстрену медичну допомогу» та впровадження державного регулювання цін на ліки для хворих з гіпертонічною хворобою.
Представники органів місцевого самоврядування та фахівці-медики дійшли висновку, що незважаючи на позитивні напрацювання медицини Перемишлянщини, а також активну участь у процесах реформування органів місцевого самоврядування, не слід зупинятись на досягнутому. Цю роботу необхідно і надалі активізовувати, адже доступність населення до первинної медико-соціальної допомоги – запорука якісного надання медичних послуг населенню.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Віталій Захарченко ...
Наступна новина: Виявлено порушення в роботі ...