Медицина: Як підбирати контактні лінзи?

Медицина: Як підбирати контактні лінзи?

24.07.13 12:41 0 1293
Підбір контактних лінз залежить від стану ваших очей, вашого здоров'я, величини необхідної корекції, ваших побажань щодо догляду за лінзами, вашої професії і вашого гаманця. Щоб дати відповідь на це запитання ми звернулися до Федченко Ірини - лікаря-офтальмолога, консультанта інтернет магазину contactlinza.com.ua, який вже більше 3 років надає українцям можливість купувати якісні контактні лінзи за цінами виробника. Так Федченко І. розповіла, що в даний час існує безліч типів контактних лінз. Вони відрізняються один від одного будовою і матеріалом, з якого вони виготовлені. Кожному типу лінз відповідає свій режим і термін носіння. Ми наведемо тут інформацію з основних режимам носіння і типам м'яких контактних лінз, однак, пам'ятайте, що підбір контактних лінз проводиться лікарем. Крім того, як би ви не носили свої лінзи, вам слід показуватися лікареві раз на пів року, оскільки деякі ускладнення розвиваються без болю, непомітно.

Традиційні контактні лінзи


Взагалі, запропонована тут класифікація носить умовний характер.

Традиційні контактні линзы або лінзи тривалого терміну експлуатації (не плутати з режимом носіння) з усіх типів м'яких контактних лінз з'явилися першими. Дізнатися такі лінзи легко: вони завжди упаковуються в скляні флакончики. Традиційні контактні лінзи - це відносно товсті лінзи виготовлені як правило з polymacon з низьким вмістом вологи. Одна пара лінз носиться від півроку до року. Догляд за лінзами включає в себе щоденну очищення з використанням спеціального очищувача і ферментативну очищення один, один-два рази на тиждень. Ці контактні носінні лінзи носять з ранку до вечора і на ніч їх знімають. Основний недолік цих лінз - мала кислородопроницаемость. Однак ці контактні лінзи все ще в ходу і в при поєднанні певних обставин можуть конкурувати з лінзами планової заміни.

Контактні лінзи планової заміни


Лінзи планової заміни продаються комплектом з декількох пар. Одна пара лінз носиться від одного до трьох місяців, потім замінюється новою. Як правило ці лінзи виготовлені з більш водомісткими матеріалу і мають більш високу кислородопроницаемость. Такі лінзи також слід знімати ввечері, залишати їх на ніч на очах небажано. Але більш точні вказівки з цього питання вам дасть ваш лікар. Багато користувачів носять ці контактні лінзи довше, аж до півроку. Це м'яке порушення, яке допускається при хорошому лікарському контролі і вимагає регулярного і більш ретельного догляду за лінзами.

Контактні лінзи частої планової заміни


Цей режим передбачає заміну лінз через 2-5 тижні. Як правило показники водосодержания і кислородопроницаемости у цих контактних лінз ще вище ніж у попередніх і багато з них характеризуються тим що з ними можна більш сміливо пробувати режим безперервного носіння, тобто спати в лінзах. Догляд за лінзами простіше, оскільки щоденний і ферментний очисники не потрібні. Для лінз частої планової заміни досить використовувати тільки багатофункціональний розчин. Деякі користувачі успішно носять ці лінзи до двох місяців. Це залежить від особливостей вашої сльози, від того чи знімаєте ви їх на ніч і від параметрів конкретних лінз. У будь-якому випадку консультуйтеся з цього питання у свого лікаря.

Режим щоденної заміни


Апофеоз режиму частої планової заміни. Кожен вечір ви викидаєте старі лінзи, а вранці надягаєте нові. Такі лінзи не вимагають ніякого відходу. Потрібно пам'ятати, що за один день око не встигає повністю звикнути до лінзи і покрити її биомолекулами, які захищають тканину очі від лінзи. Тому, за деякими даними, відсоток негативних реакцій очі у людей, що змінюють лінзи щодня, вище, ніж у тих, хто змінює їх раз на два тижні або раз на місяць.

За останні 5 років діапазон параметрів і властивостей контактних лінз дуже розширився, це дає змогу Вам вибрати саме те, що треба, а не те, що є в наявності в оптиці. З'явилися додаткові якості: УФ-захист, корекція астигматизму, величезний вибір кольорів і відтінків, а також незвично забарвлені лінзи та ін

Силікон-гідрогелеві контактні лінзи


Силікон-гідрогелеві контактні лінзи мають кіслородопрніцаемость в 3-5 разів перевищує кислородопроницаемость гідрогелевих лінз. Можна сказати що з появою силікон-гідрогелевих контактних лінз контактна корекція зору перейшла на принципово новий рівень. Тепер пацієнту потрібно тільки бути акуратним і дисциплінованим і його очі будуть у повному порядку.

Ми сподіваємося, що відтепер вам стало зрозуміло як правильно підбирати контактні лінзи. А придбати їх ви можете у вищезгаданому інтернет-магазині contactlinza.com.ua.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 47)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ