Закарпаття: рятувальники і Національна телекомпанія домовилися про взаємодію під час проведення акції «Герой-рятувальник року»

Закарпаття: рятувальники і Національна телекомпанія домовилися про взаємодію під час проведення акції «Герой-рятувальник року»

24.07.13 09:22 0 515
Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Національна телекомпанія України домовилися про співпрацю та взаємодію під час проведення у 2013 році всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Відповідний меморандум підписали у вівторок, 23 липня Голова ДСНС України Михайло Болотських та тимчасово виконуючий обов‘язки генерального директора НТКУ Олександр Пантелеймонов.

Взаємодія сторін буде спрямована на інформування громадян про героїчні дії українців – не тільки професійних рятувальників, а й простих людей, які виявили мужність і небайдужість у критичній ситуації. Саме таку мету має акція «Герой-рятувальник року», яка була започаткована рятувальниками ще у 2003 році, а цьогоріч відзначатиме 10-річний ювілей.

За словами Михайла Болотських, зазвичай такі героїчні вчинки пов‘язані із порятунком людей під час ліквідації пожеж, наслідків аварій і стихійних лих. Протягом року рятувальники виявляють такі випадки і пропонують номінантів для участі в акції. Нагородження 10 лауреатів відбувається до Дня рятувальника, який святкують 17 вересня.

Олександр Пантелеймонов відзначив, що завдяки спільному телевізійному проекту українські герої будуть відзначені за свої мужні вчинки незалежно від їхнього віку та професії. За його словами, взаємодія з рятувальниками у проведенні акції «Герой-рятувальник року» полягатиме у створенні циклу сюжетів про героїв та висвітлення церемонії нагородження.

« Державна служба України з надзвичайних ситуацій і Національна телекомпанія започаткували спільний соціальний проект, в результаті якого українці знатимуть – герої живуть серед нас. Можливо, це ваші сусіди, однокласники чи колеги. Їхній героїчний вчинок стане історією. Водночас ми разом з медійниками будемо працювати задля того, аби у житті наших громадян було якомога менше надзвичайних ситуацій», – підкреслив Голова ДСНС України.

«Завдяки взаємодії з рятувальникам, на прикладі героїв акції ми реалізуємо надзвичайно важливі для громади функції – роз‘яснення широкому загалу основних правил безпеки життєдіяльності для збереження життя та здоров‘я людей», – переконаний Олександр Пантелеймонов.

Державна служба України

з надзвичайних ситуацій
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: ...
Наступна новина: рятувальники провели ...

КОМЕНТАРІ