Львівщина: про актуальне – за «круглим столом»

Львівщина: про актуальне – за «круглим столом»

24.07.13 08:40 0 514
Начальник ДПІ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Міндоходів у Львівській області Галина Романишин під час зустрічі з суб’єктами господарської діяльності зазначила, що об’єднання податкової та митної служб в єдине Міністерство – найважливіша реформа, яка повністю відповідає європейським трендам. А пріоритети роботи нового відомства залишаються незмінними: удосконалення адміністрування податків і зборів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, процедур реєстрації та звітування, запровадження електронних технологій, що дозволяють надавати послуги дистанційно, а також зменшення фіскального тиску шляхом скорочення податкових перевірок.

Г.Романишин ознайомила платників із змінами в адмініструванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Так, податок на нерухомість сплачуватиметься фізичними особами у 2014 році за поточний 2013 рік. Законом також переглянуто розміри житлової нерухомості, на яку застосовуватимуться пільги.

Так, пільга застосовуватиметься для власників:

- квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м. кв.;

- будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 м. кв.;

- квартир та будинків – 370 м. кв.

Ставки податку будуть диференційовані.

Для власників:

- квартир – не більше 1 відсотка мінімальної заробітної плати (м.з.п), житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, 2,7% у разі перевищення;

- будинків – не більше 1 відсотка м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 2,7% у разі перевищення;

- квартир та будинків – не більше 1 відсотка м.з.п., житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів, 2,7% у разі перевищення;

Враховуючи нові правила оподаткування житла, громадяни, які вже сплатили податок, можуть повернути сплачені кошти після набрання чинності цього Закону. Для цього їм потрібно звернутися із заявою до податкової інспекції (територіальних органів Міндоходів).

Разом з цим, сплачені кошти в поточному році можуть бути зараховані для сплати податку у 2014 році.

Під час зустрічі присутніх поінформовано про електронні сервіси для платників податків: «Пульс», «База знань», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Заповнення декларації он-лайн», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платника ПДВ», «Митна статистика», «Електронна митниця» та ін.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ