У Тернополі оголосили конкурс на створення логотипу до Дня міста

У Тернополі оголосили конкурс на створення логотипу до Дня міста

24.07.13 09:11 0 657
Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про проведення творчого конкурсу на створення логотипу до Дня міста.

«Метою проведення конкурсу є здійснення вибору найкращої ідеї для символіки міста Тернополя шляхом забезпечення права громадян взяти участь у формуванні привабливого іміджу міста через відбір кращого проекту слогану та логотипу, - зазначив Сергій Надал, - Визнані найкращими логотип та слоган міста, будуть використані в рекламних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Тернополя в Україні та за кордоном».

Конкурс триває з 15 липня по 28 серпня 2013 року. Прийом конкурсних робіт проводиться до 20 серпня 2013 року за адресою: вул. Т. Шевченка, 1 каб. 31, управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради. Підведення підсумків та визначення переможців - з 26 по 27 серпня 2013 року. Демонстрація конкурсних робіт відбудеться під час святкування Дня міста 28 серпня 2013 року.

«Для участі у конкурсі необхідно представити футболки із зображенням логотипу та слогану міста та надіслати, або принести їх в управління культури та мистецтв, - розповідають в управлінні. - Поданим матеріалам надається відповідний реєстраційний номер. Загальна кількість робіт, наданих у межах однієї заявки, не обмежується. Кінцевий термін подання матеріалів на участь в Конкурсі – 20.08.2013 року».

Подані на конкурс проекти мають бути актуальними, здатними зацікавити широку аудиторію, привернути увагу до Тернополя як до духовного центру українства. Футболка із зображенням логотипу та слогану може бути виконана у довільній техніці. Оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках святкування Дня міста. Всі учасники отримають дипломи учасника. Переможці конкурсу отримають Дипломи та грошові винагороди. Загальний призовий фонд складає 3000 грн.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Проект Світового банку ...

КОМЕНТАРІ