На Тернопіллі перевагами електронного звітування скористалися 99 відсотків платників ПДВ

На Тернопіллі перевагами електронного звітування скористалися 99 відсотків платників ПДВ

24.07.13 09:42 0 485
Саме стільки суб’єктів господарювання, які є платниками податку на додану вартість, подали звітність до Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області в електронному вигляді за червень цього року. Для цього органи Міндоходів видають безкоштовні ключі електронного цифрового підпису, які дають змогу звітувати в режимі он-лайн ще й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс „iFinZvit”.

Протягом червня цього року укладено 200 договорів про визнання електронних звітних документів, з них 68 – із юридичними особами, 80 – з приватними підприємцями та 52 – з громадянами.

Варто зауважити, що подання звітності в електронному вигляді має ряд переваг. Зокрема, звітуючи електронкою, платники економлять свій час та власні кошти для придбання бланків, крім того, подана через мережу Інтернет звітність не потребує дублювання на паперових носіях. Таким платникам, також, гарантується автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, конфіденційність інформації тощо.

Принагідно нагадуємо, що для того, аби отримати безкоштовні електронні ключі необхідно звернутися у відділ реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, кім. 122, контактний тел. (0352) 23-53-61.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об’єднаної ДПІ

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі – нові ...
Наступна новина: У Львівській області у ...

КОМЕНТАРІ