В Івано-Франківській області влада Надвірнянщини привітала з нагородами переможців XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

В Івано-Франківській області влада Надвірнянщини привітала з нагородами переможців XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

24.07.13 12:55 0 686
Днями керівники Надвірнянщини привітали з нагородами земляків-переможців XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року, яка проходила в російському місті Казань.

Як повідомив керівник районної федерації самбо і дзюдо Ігор Писклинець, на Універсіаді-2013 року розігрувалося понад 350 комплектів нагород з 27 видів спорту.

Участь у наймасштабніших студентських спортивних змаганнях взяли 11759 спортсменів та рекордна кількість команд – 162 країни були представлені в Казані. Студентська збірна команда України водинадцяте у своїй історії була представлена на змаганнях Універсіади в Татарстані й складалася з 363 спортсменів – представників 102 вишів України. Збірна України привезла 77 нагород: 12 золотих, 29 срібних, 36 бронзових та зайняла 6-те загальнокомандне місце.

Зокрема, підтвердила свій високий рівень і Надвірнянська спортивна школа олімпійського резерву ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” - з чотирьох вихованців - учасників Універсіади – троє отримали медалі з самбо:

- срібну - Олена Куницька у вазі до 48 кг (студентка Тернопільського Національного економічного університету);

- срібну - Олена Сайко у вазі до 60 кг (студентка Прикарпатського Національного педагогічного університету ім. В. Стефаника);

- бронзову – Михайло Ілитчук у вазі до 57 кг (студент Тернопільського Національного економічного університету).

Слід нагадати, що надвірнянські спортсмени в цьому році на міжнародних стартах завоювали вже 11 нагород.

Спортсмени та їхній тренер Геннадій Левицький отримали від районної влади подяки, грошові премії. Також свої спонсорські премії спортсменам передав директор Делятинського представництва фірми «Гостинний двір» С. Мостовий.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ