Цими вихідними на Львівщині відбувся наймасштабніший зліт автомобілів «Запорожець»

Цими вихідними на Львівщині відбувся наймасштабніший зліт автомобілів «Запорожець»

24.07.13 13:22 0 687
Всього 60 ретромашин розмістилося на території відпочинкового осередку «Верещиця» Яворівського національного природного парку, що стало абсолютним рекордом, адже в попередні роки подібні автозльоти збирали близько півсотні таких автівок. Організатором «V Міжнародного Мегазльоту «Запорожців» виступила громадська організація Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ-Козак», яка цього року відзначає своє 30-ліття.

Географія учасників заходу доволі широка – це громадяни Німеччини, Білорусії, Росії, а також представники 15 областей України: АР Крим, Харків, Київ, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Черкаси, Запоріжжя, Кіровоград, Хмельницький та ін.

Найбільшу відстань у 2000 км подолав «горбатий запорожець» із м. Сочі (Росія). За півтори тисячі кілометрів на авто-зустріч у Верещицю приїхали мешканці м. Фрайбурга (Німеччина) та м. Санкт-Петербурга (Росія). Захопленість старими авто привела на Львівщину також і мешканців далекого Красноярського Краю, щоправда, вони приїхали не на своїх «стареньких» авто. Відстань у 5500 км надто далека, але це не стало на заваді зустрічі із людьми-однодумцями. Скориставшись більш традиційним транспортом, фанати «Запорожців» приїхали сюди, аби відчути атмосферу єдиного пориву та захоплення раритетними автівками.

Незабутнє враження на численних гостей Мегазльоту справила дивовижна природа Розточанського краю. Мальовничий ландшафт, блакитні плеса озер, багаті ліси не залишили нікого байдужим. Про цінність цієї території у природоохоронному значенні учасникам автозльоту розповів директор Яворівського національного природного парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: У Львівській області у ...

КОМЕНТАРІ