Сергій Надал обстежив місця несанкціонованої торгівлі у Тернополі

Сергій Надал обстежив місця несанкціонованої торгівлі у Тернополі

24.07.13 13:00 0 708
24 липня постійно діюча робоча група по ліквідації несанкціонованої торгівлі в місті Тернополі на чолі з міським головою Сергієм Надалом та начальником міського відділу міліції Олександром Хілюком обстежила територію ринку, що на вул. М. Шептицького.

Учасники робочої групи зафіксували об’єкти стихійної торгівлі та напрацювали спільний план дій для їх демонтажу. Зокрема, було виявлено кілька вантажних автомобілів, які припарковані вздовж дороги з порушенням правил дорожнього руху. Під час перевірки власників транспортних засобів на місці не виявлено, однак зафіксовано наявність продукції у великогабаритних причепах. Усі ці об’єкти будуть демонтовані, а автомобілі заберуть на штрафмайданчик.

«У місті Тернополі є понад 200 місць на території ринків для законної торгівлі, - зазначив Сергій Надал. - Торговці, які продають продукцію з тротуарів, причепів, автомобілів порушують не тільки правила благоустрою, а й часто створюють аварійні ситуації. Їхня продукція може бути шкідливою для здоров’я тернополян, адже торгують нею у антисанітарних умовах. Робота по боротьбі з стихійною торгівлею ведеться постійно. Сподіваюсь, що спільно з правоохоронними органами нам вдасть подолати цю проблему в місті раз і назавжди».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У Волинській області у ...
Наступна новина: Болгарія: поліція розігнала ...

КОМЕНТАРІ