загрузка...
 Рівне: У всіх найбільших супермаркетах Рівненської області можна розрахуватися безконтактною карткою ПриватБанку

Рівне: У всіх найбільших супермаркетах Рівненської області можна розрахуватися безконтактною карткою ПриватБанку

24.07.13 15:40 0 761
Магазини мереж «Сільпо», «ФОЗЗІ», «ВОПАК», «NOVUS» та «МЕТРО» у Рівненській області тепер приймають безконтактні платежі за допомогою інноваційної послуги PayPass від ПриватБанку.

З початку року в Рівненській області понад 500 клієнтів придбали карти-стікери для беконтактной оплати. Всього в області близько 1000 клієнтів вже користуються PayPass.

Україна стала 38-ю країною в світі, в якій міжнародна компанія MasterCard представила технологію PayPass.

За словами керівника бізнесу по роботі з торговельними підприємствами в Рівненській філії Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександра Туревича, в найближчі 2 роки всі термінали банку в області будуть приймати платежі PayPass.

Послуга PayPass - це інноваційний продукт ПриватБанку, який використовує технологію MasterCard PayPass (безконтактна технологія, за допомогою якої Ви можете здійснювати покупки в один дотик). Досить піднести карту-стікер до зчитувального пристрою на касі або терміналі, і покупка буде сплачена.

Використовуючи цю просту і зручну технологію, оплачувати покупки може навіть дитина, а батьки можуть не боятися, що у неї відберуть гроші або вона їх втратить.

Всього в Україні PayPass приймають уже більше 2 500 торгових точок, де встановлено понад 7 000 терміналів ПриватБанку.

У MasterCard вважають, що перший рік розвитку PayPass в Україні був дуже успішним.

"За цей час у нас з'явилося багато партнерів, з якими ми побудували необхідну інфраструктуру для використання безконтактних платежів, яка також закладає фундамент для впровадження платежів за допомогою NFC телефонів. Ми бачимо, що ті торговельні мережі, які встановили перші PayPass термінали більш ніж півроку тому, приймають рішення забезпечити такими терміналами всі свої торгові точки", - розповів керівник напрямку розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні Олександр Будяков.

У службі безпеки "ПриватБанку" також додали, що на сьогодні не було жодної шахрайської операцій за допомогою стікерів MasterCard PayPass.


прес-офіс ПриватБанку в Рівному:
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ