Львівщина: очільник області запросив представників Світового банку до участі в ХІІІ Міжнародному Економічному Форумі

Львівщина: очільник області запросив представників Світового банку до участі в ХІІІ Міжнародному Економічному Форумі

25.07.13 07:39 0 521
Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 24 липня, під час зустрічі із представниками Світового банку, окреслив подальші плани розвитку Львівщини й можливе залучення їхніх фахівців до реалізації деяких проектів.

Зокрема, йшлося про розвиток транспортної інфраструктури у регіоні. Так, за словами керівника області, маємо проект сполучення м. Львова із містами Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ.

«Львів здавна вважають столицею Галичини. Тож вкрай важливо, аби наше місто отримало хорошу транспортну розв’язку й логістичне сполучення з іншими містами Західної України. У Львові також функціонує єдиний міжнародний аеропорт, що теж важливо в рамках реалізації цього проекту», – сказав В. Шемчук.

Своєю чергою, фахівці Світового банку повідомили, що найближчим часом в розвиток транспортної інфраструктури України Світовий банк планує інвестувати 600-700 млн. дол.

Щоб реалізувати цю перспективу очільник Львівщини запросив представників Світового банку до участі в ХІІІ Міжнародному Економічному Форумі «Глобалізація і Інтеграція: Виклики та Рішення», що відбудеться вже традиційно в жовтні цього року.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Царюк: "Поветкін може ...
Наступна новина: У прокуратурі міста Луцька ...

КОМЕНТАРІ