У Львівській області припинення незалежної адвокатської діяльності

У Львівській області припинення незалежної адвокатської діяльності

25.07.13 07:34 0 620
Взяття на облік та зняття з обліку фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, регламентовано Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. №1588, пп.11.12.2 п.11.12 якого передбачено, що для зняття з обліку в територіальних органах Міндоходів України фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, мають бути подані такі документи:заява про припинення платника податків за формою №8-ОПП;довідка за формою №4-ОПП.

Після отримання зазначених документів територіальним органом Міндоходів України приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі.

У разі наявності податкового боргу територіальний орган Міндоходів України складає повідомлення про грошові зобов’язання та податковий борг за формою №10-ОПП та направляє (видає) його особі, відповідальній за погашення грошових зобов’язань або податкового боргу.

Після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків у разі відсутності заперечень територіального органу Міндоходів України щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості платника податків перед бюджетом щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють територіальні органи Міндоходів України, зазначений орган складає довідку про зняття з обліку платника податків за формою №12-ОПП.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На першому в Чорногорії ...
Наступна новина: Міністерство внутрішніх ...

КОМЕНТАРІ