Житомирщина: пройшов День цивільного захисту у дитячому оздоровчому таборі «Лісовий берег»

Житомирщина: пройшов День цивільного захисту у дитячому оздоровчому таборі «Лісовий берег»

25.07.13 07:42 0 454
24 липня об 11:00 у дитячому оздоровчому закладі «Лісовий берег» при Житомирському обласному медичному центрі вертебрології і реабілітації пройшов День цивільного захисту.

Діти, що відпочивають у закладі, чекали зустрічі із рятувальниками з самого ранку. Адже для них це не тільки незайвий привід пригадати правила безпечної життєдіяльності, а й можливість побачити засоби, якими вогнеборці долають стихію та пожежний автомобіль.

Дійство розпочалося з евакуації відпочиваючих за межі табору. Діти різних вікових категорій вишикувалися у дворі та поступово колоною рушили за межі закладу.

Далі сюрприз очікував на гостей – рятувальників Управління ДСНС в області. В актовій залі Житомирського обласного медичного центру вертебрології і реабілітації дитяча агітбригада виступила із театралізованим номером на тему попередження ігор із вогнем. По закінченню вони переглянули фільми про лісові пожежі та правила безпеки під час відпочинку на воді, які привезли із собою гості.

Надалі на дітей очікувала найприємніша мить – у дворі табору бійці Управління ДСНС в області розпочали демонстрацію протипожежного обладнання та пожежної машини.

Малеча та підлітки мали змогу залізти у салон автомобіля, одягали бойове спорядження рятувальників, фотографувалися із вогнеборцями. Цілий шквал емоцій викликав пожежний рукав, яким подавали воду. Все це супроводжувалося роздачею інформаційних листівок, які нагадали присутнім основні правила пожежної безпеки.

Насамкінець адміністрація табору висловила сподівання, що захід допоможе дітям вберегти життя собі та рідним, адже дуже часто причиною пожежі стають саме забавки із вогнем найменших жителів області.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ