На першому в Чорногорії гей-параді сталися сутички

На першому в Чорногорії гей-параді сталися сутички

25.07.13 07:33 0 520
Під час першого в Чорногорії гей-параду, який відбувся у приморському курортному місті Будві, відбулися сутички з поліцією демонстрантів, які виходили на акції протесту проти параду. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Кількасот демонстрантів, вигукуючи заклики «вбивати» геїв, закидали їхній похід із кількох десятків осіб і поліцію, яка їх охороняла, камінням, пляшками та іншими предметами. За даними поліції, затримані не менш як десять демонстрантів, кілька учасників параду потерпіли.

Демонстранти проти геїв закликали «вбивати» їх Напередодні маршу кілька чорногорських газет надрукували жартівливі некрологи на активістів гей-руху.

Під час сутичок у повітрі літали каміння, пляшки і стільці Попередні спроби влаштувати гей-паради в переважно консервативній Чорногорії цілком зривалися через загрози насильства.

Поліція розганяє і затримує нападників на геїв Переважно православна балканська держава з 600 тисячами населення веде переговори щодо вступу до Європейського союзу, і її влада закликає людей до терпимості.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ