На Тернопіллі в облдержадміністрації відбулася репрезентація книги "Язловець – 640. Історія, архітектура, туризм"

На Тернопіллі в облдержадміністрації відбулася репрезентація книги "Язловець – 640. Історія, архітектура, туризм"

25.07.13 07:46 0 558
Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації спільно з Національним заповідником «Замки Тернопілля» провели презентацію книги "Язловець – 640. Історія, архітектура, туризм".

Її авторами є старший науковий співробітник науково-дослідного відділу заповідника Руслан Підставка та доцент кафедри реставрації і реконструкції архітектурних комплексів НУ "Львівська Політехніка" Олег Рибчинський.

Ця книга є другим і доповненим виданням однойменної книги, що побачила світ у 2011 р., була видана обмеженим тиражем і розійшлася, практично, миттєво.

Як було зазначено під час презентації видання, оскільки, в дослідженнях історії і архітектури Язловця виявились кардинально нові факти, спільно з Інститутом історії України та польськими дослідниками було обґрунтовано нову першу писемну згадку про містечко і замок, через те і виникла потреба у другому доповненому виданні, присвяченому 640-річному ювілею, колись славного містечка.

Ця дата припадає на 28 липня цього року і символічно співпала із святкуванням 1025 - річчя хрещення Русі України Рівноапостольним князем Володимиром.

Завдяки людям, небайдужим до популяризації історії рідного краю, меценатам та спонсорам, стало можливим народження цієї книжки. Особливо слід відмітити відомого тернопільського скульптора, уродженця с. Язловець – пана Романа Вільгушинського та директора видавництва "Лібра терра" – пана Теофіла Карп'юка.

Автори сподіваються, що це видання стане в пригоді не тільки дослідникам історії, архітектури і туризму Тернопільщини, а й пересічним людям та туристам нашого славного краю.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Департамент економіки ...

КОМЕНТАРІ