Одеські транспортні міліціонери попередили працівників торгівлі, що нічний час не для розваг дітей

Одеські транспортні міліціонери попередили працівників торгівлі, що нічний час не для розваг дітей

25.07.13 08:02 0 485
Працівники УМВС України на Одеській залізниці провели роз’яснювальну роботу в закладах громадського харчування, розташованих на території обслуговування підрозділів Управління, щодо недопущення перебування там дітей віком до 16 років без супроводження дорослих в період з 22.00 до 06.00 години.

Заходи здійснюються відповідно Закону України від 16.05.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» та доручення керівництва Управління від 04.07.2013 року з цього питання.

З початку липня цього року проведено 34 рейди, з яких 18 - з територіальними ОВС та 12 - зі службами у справах дітей, в ході яких особлива увага зверталась на роз’яснення власникам закладів громадського харчування та тих, де проводиться діяльність у сфері розваг, відповідальності за порушення порядку перебування там дітей (ст. 180-1 КУпАП), а також батькам про відповідальність за невиконання ними своїх обов’язків по вихованню дітей (ст. 184 КУпАП). Внаслідок проведених рейдів до адміністративної відповідальності притягнуто 14 дорослих осіб, з яких 5 - за ст. 184 КУпАП, та 8 неповнолітніх осіб.

Профілактичною роботою охоплені 30 закладів громадського харчування, що розташовані на території обслуговування підрозділів Управління МВС України на Одеській залізниці, з кожним власником яких проведено роз’яснювальну роботу та вручено спеціальні пам’ятки.

Так, оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на ст. Одеса-Головна лейтенант міліції Володимир Криницький провів бесіди та роздав пам’ятки в десяти закладах громадського харчування, розташованих на залізничному вокзалі м. Одеси та прилеглій до нього території.

У кафе-барі «Сніжок» продавець Тетяна Давидова повідомила міліціонеру, що завдяки пам’ятці вона більш прискіпливо оцінює вік своїх покупців. Так, щойно до неї зверталися дві дівчинки на вигляд 15-16 років, які хотіли придбати пиво, але, побачивши пам’ятку, відразу залишили заклад.

Як повідомив заступник начальника Управління полковник міліції Володимир Чеховський, співробітники міліції проінформували власників закладів громадського харчування про адміністративну відповідальність за невиконання вищевказаного Закону. Разом з тим, правоохоронці під час профілактичних заходів проводять з батьками неповнолітніх бесіди про адміністративну відповідальність за невиконання ними обов’язків по вихованню дітей. Як свідчать відгуки людей, такі заходи мають позитивні наслідки щодо недопущення правопорушень з боку неповнолітніх і відносно них.

СЗГ УМВС України

на Одеській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Розпочалися ...
Наступна новина: Прикарпатські працівники ...

КОМЕНТАРІ