Голова групи ООН із розслідування цих звинувачень Оке Селльстрем і голова Управління з питань роззброєння ООН Анґела Кейн мають обговорити з сирійськими урядовцями можливість доступу до місць, де могла використовуватися хімічна зброя.
Учора в ООН заявили, що Організація Об’єднаних Націй має заяви про 13 нападів із застосуванням хімічної зброї, які, можливо, сталися в Сирії.
Слідча група ООН на чолі з Оке Селльстремом досі не змогла потрапити до Сирії через розбіжності щодо її повноважень. Уряд Сирії хоче, щоб вона відвідала лише одне місце, де, за твердженням влади, до хімічної зброї вдалися повстанці. В ООН заявляють, що група має відвідати й інші місця, де, як стверджують, хімічну зброю використовувала влада Сирії.
Обидві сторони сирійського конфлікту звинувачують одне одного у використанні хімічної зброї і при цьому категорично заперечують, що самі вдавалися до неї.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Буковині відкрили Єдиний ...
Наступна новина: На Львівщині за одержання ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей