У минулі вихідні міжгірські міліціонери, маючи відповідну оперативну інформацію, навідалися на городи двох пенсіонерів: 78-річної жительки села Пилипець та на рік молодшого жителя села Тюшка Міжгірського району. У першому випадку правоохоронці налічили на присадибній ділянці 125 стебел снодійного маку, а в другому—145. Нарковмісні рослини вилучено, а на селян очікує передбачена законом відповідальність.
Нагадаємо, що кримінальна відповідальність настає за посів ста і більше рослин маку та десяти й більше—коноплі.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ...
Наступна новина: У Тернопільському обласному ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим