Загалом під час проведення операції працівники міліції склали 115 адміністративних протоколів на жінок, які надавали сексуальні послуги за винагороду. Порушниць притягували до відповідальності за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (заняття проституцією).
Згідно з чинним законодавством рішення за кожним із них буде приймати адміністративна комісія при міських, селищних чи сільських радах. Особі, яка надає інтимні послуги, загрожує штраф від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-170 гривень), якщо її затримали вперше упродовж року. За ті самі дії, вчинені повторно, після накладення адміністративного стягнення, необхідно буде сплатити від 136 до 255 гривень.
Проте, як стверджують самі жінки, сплата такого штрафу для них дрібниці. Адже за годину «роботи» вони можуть отримати в рази більше.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Урядовці Ірану поскаржилися ...
Наступна новина: В Луцьку комісія підтримала ...
Як купити лампу-лупу для дерматолога: повний практичний гід
Гід по новинках: що готують Good Smile Company, Taito та FuRyu для колекціонерів
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе