Метою фестивалю є представлення та популяризація традицій розвитку бджільництва на Дрогобиччині, вшанування благородної праці пасічників, краєзнавча та туристична промоція краю. До участі у святі запрошуються бджолярі Дрогобицького та інших районів Львівщини, чисельні гості. Під час фестивалю буде представлено страви української національну кухню та кулінарного мистецтва.
Оргкомітет Фестивалю меду запрошує усіх бажаючих взяти участь у святкуванні та підтримати унікальну в культурному житті краю подію.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області на ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим