В Яворівському районі Львівщини завершилися представницькі змагання з триатлону «Кубок Розточчя»

02.08.13 12:14 0 1000
25-28 липня 2013 року на базі мисливсько-рибальського господарства «Майдан» в с. Верещиця на Яворівщині відбувся Кубок України з триатлону (етап) на приз «Кубок Розточча», відкритий чемпіонаті України з триатлону на довгій дистанції та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст (молодь).
Цей спортивний захід проводився Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Яворівської районної державної адміністрації Львівської області та Львівської обласної федерації триатлону.
У змаганнях взяли участь 133 триатлоніста, які представляли збірні команди 7 областей України та м. Києва.

Переможці та призери Кубку України з триатлону (етап) на приз «Кубок Розточчя» :

Чоловіки:
1 місце – мс Кохан Сергій (Житомирська, Україна/ШВСМ)
2 місце – мс Пастух Дмитро (Кіровоградська, Динамо/ШВСМ)
3 місце – кмс Генчіков Віктор (Житомирська, Україна/ШВСМ)

Кращим серед львів’ян став юний Сергій Гераймович (1997 р.н., ЗСУ, КДЮСШ № 1 СКА) який у підсумку посів 5 місце та виконав норматив майстра спорту України.
Жінки:
1 місце – мс Абдулова Анна (Житомирська, Україна/ШВСМ)
2 місце – мс Степаненко Олександра (Житомирська, Україна/ШВСМ)
3 місце – мс Іщук Роксолана (Житомирська, Динамо/ШВСМ)

Юна львів’янка мс Прийма Софія (1997 р.н., ЗСУ, КДЮСШ № 1 СКА) завершила змагання на 6 місці.

Чемпіонат України з триатлону з естафет-мікст (молодь) :

1 місце – команда Житомирської обл.. - 1
2 місце – команда Житомирської обл.. - 2
3 місце – команда Запорізької обл..

Збірна команда Львівської області в складі – Прийми Софії, Гераймовича Сергія, Сусол Олени, Олійника Дмитра завершила змагання на 5 місці турнірної таблиці.

Чемпіонат України з триатлону на довгій дистанції «Формула - 111» :

Чоловіки:
1 місце – мсмк Земцев Віктор (Донецька, Динамо/ШВСМ)
2 місце – мс Дубінець Тарас (м. Київ)
3 місце – мсмк Нестєров Анатолій (Запорізька, Колос/ШВСМ)

Кращим серед львів’ян став мсмк Дорош Назар (Динамо - ЗСУ/ШВСМ), який у підсумку посів 5 місце.

Жінки:
1 місце – кмс Барановська Лілія (м.Київ, Динамо, КДЮСШ)
2 місце – мс Федченко Дарина (Черкаська, Спартак/ШВСМ)
3 місце – мс Квіта Марія (Полтавська, Динамо/ШВСМ)

Кращою серед львів’янок стала кмс Сусол Олена (ЗСУ, КДЮСШ № 1 СКА) яка у підсумку посіла 8 місце.

Традиційно після завершення програми Кубку України проводились відкриті змагання з триатлону «Опен Рейс» - Дистанція: 250 м – плавання; 5.6 км – велокрос, 1.6 км – біг, в яких могли взяти участь всі бажаючі незалежно від статі, що мали відповідну базову підготовку та інвентар, а також допуск лікаря до участі в змаганнях та страховий поліс.
Переможцями та призерами «Опен Рейс» стали:
1 місце – мс Альошин Віктор (Донецька)
2 місце – кмс Бойко Віктор (Житомирська)
3 місце – мс Климко Михайло (Львівська, Динамо).

Кращою серед представниць Львівщини в цій дисципліні стала Прийма Софія – 6 місце.
Влад Новаковський - старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області