Таке навчання насамперед включатиме практичну для волонтерів частину: порятунок людей на воді, надання першої допомоги, правила користування вогнегасниками, запобігання надзвичайним ситуаціям, основи цивільного захисту тощо. Також волонтери зможуть відвідати музей історії пожежної техніки м. Києва.
Під час засідання голова Центру взаємодії ДСНС України з волонтерами та волонтерськими організаціями Василь Стоєцький поінформував учасників про створення аналогічних Центрів взаємодії у територіальних органах ДСНС України для напрацювання єдиної бази волонтерських організацій.
«Збір та аналіз інформації про діяльність волонтерських організацій на регіональних рівнях дасть можливість створити на загальнонаціональному рівні єдину базу волонтерів, які готові долучатися до запобігання надзвичайним ситуаціям чи ліквідації їх наслідків», – підкреслив Василь Стоєцький.
Крім того, учасники Центру запропонували залучити волонтерів до участі в практичних навчаннях рятувальників із відпрацювання взаємодії із комунальними службами Києва та іншими зацікавленими відомствами напередодні осінньо-зимового періоду.
Державна служба України
з надзвичайних ситуацій
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові викрили підпільний ...
Наступна новина: Тернопілля: заступник ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей