На матраці знаходилися 3 людей, у яких не було рятувальних жилетів, а значить жодного шансу врятуватися самостійно.
Співробітники ДСНС на рятувальному човні доставили 40-річного мешканця м. Шепетівка та 2 його доньок на берег. В свою чергу, врятовані щиро подякували рятувальникам за надану допомогу.
Цього ж дня о 18:00 рятувальники 3-го водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС під час патрулювання акваторії р. Дністер на відстані близько 3-х км від берега за допомогою засобів спостереження виявили напівспущений надувний човен.
Завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС були врятовані 3 мешканця м. Хмельницького.
ДСНС України вкотре звертається до всіх охочих відпочити на водних об’єктах – дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час прогулянки на плавзасобах та під час купання.
ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ПриватБанк запустив ...
Наступна новина: До кінця року курс гривні ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов