4 серпня о 15:25 до рятувальників надійшло повідомлення, що в реанімаційне відділення Сколівської ЦРЛ з попереднім діагнозом укус змії, поступив житель м. Стрий, 1975 року народження.
За даними медиків потерпілі перебувають у стані середньої важкості.
Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області застерігає мешканців міста та області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.
Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти гадюк: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить. Гадюк приваблюють купи сміття, закинуті будівлі – це для них найкраще укриття.
Якщо гадюка таки вкусила, головне, якнайшвидше зупинити поширення отрути по тілу! Варто спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров'янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування не можуть робити люди, у яких у роті є язви та ранки. Потім з підручних матеріалів на уражену кінцівку накладають шину і вживають заходів для екстреного транспортування потерпілого в лікувальну установу. Під час транспортування на місце укусу рекомендується класти холод, давати якомога більшу кількість рідини, щоб зменшити концентрацію отрути в організмі та сприяти його виділенню із сечею. Зміїна отрута викликає сильну алергічну реакцію, тож у мандрівку з собою доречно брати антигістамінні препарати.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: "Шахтар" оголосив про ...
Наступна новина: На Тернопіллі спецпідрозділ ...