За словами посадовця, працедавцями оформлено належним чином трудові відносини із 1,1 тис. працівниками, що у 2 рази більше від аналогічного показника минулого року (у минулому році - 500 осіб).
Частка юридичних осіб, що виплачували в середньому по підприємству заробітну плату нижче мінімального рівня, зменшилась з 27,7 відс. до 23,7 відс., або на 230 підприємств.
Щодо фізичних осіб-підприємців, то тут також є позитивна динаміка, частка підприємців, що виплачували заробітну плату в середньому нижче мінімального рівня, зменшилась з 24,3 відс. до 22,0 відс., або на 2,3 %, чи на 143 підприємці.
Стала ефективнішою перевірочна робота. Збільшилась у 1,3 рази кількість виявлених найманих осіб (2012-1088, 2013 – 1442), Крім того, більш як на ¼ збільшилась питома вага оформлення трудових відносин офіційно після проведених перевірок. Якщо у минулому році із 1088 виявлених неоформлених осіб після цього оформили трудові відносини офіційно 553 особи, тобто 50%, або кожен другий, то в цьому році із виявлених 1442 осіб, офіційно легалізували трудові відносини із 1122 особами, тобто 78%.
Нагадаємо, за ініціативи ГУ Міндоходів в області в березні п.р. створено Комплексну програму заходів з легалізації заробітної плати, яка затверджена облдержадміністрацією з метою виявлення виплати заробітної плати в «конвертах» та неоформлених найманих працівників.
Розроблено чіткий алгоритм взаємодії райдержадміністрацій і міськвиконкомів з контролюючими органами. Проводиться систематизація даних між контролюючими органами в єдину базу, що дає можливість ефективніше виявляти неоформлених працівників.
Прес-служба ГУ Міндоходів в області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Антикорупційним сервісом ...
Наступна новина: У липні в Україну ...