Із відповідним наказом Міністерства доходів і зборів України чернівецьких податківців ознайомив начальник Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Олексій Юрійович Тімарцев, який представив нового керівника колективу інспекції під час урочистої наради 8 серпня.
З вітальним словом до очільника податкової інспекції звернувся секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлович Михайлішин. Він висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю органів місцевого самоврядування та податківців щодо наповнення місцевих бюджетів, запевнив у своїй підтримці щодо протидії тіньовій економіці, пошуку резервів для додаткових надходжень як до місцевої казни.
Прийнявши привітання від начальника Головного управління Міндоходів області, новопризначений керівник інспекції, подякував за високу довіру та окреслив основні пріоритетні завдання, реалізація яких сприятиме детінізації економіки краю та забезпечить наповнення місцевих та державного бюджетів. Зокрема, Ярослав Доринович зазначив, що особлива увага приділятиметься побудові конструктивного діалогу і знаходженню балансу інтересів держави та бізнесу.
Інформаційно - комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Серію розбійних нападів у ...
Наступна новина: Керівники митниці ...
Mikhail Zborovskiy (екс Cosmobet): від інтуїції ...
Как приварной винт сокращает операции в листовом корпусе
Почему варикоз может усиливаться после рабочего дня
Секційна огорожа – сучасне, надійне та довговічне рішення для огородження території
Почему сосудистые сеточки — не всегда только косметический дефект
Відновлення жіночого здоровя: нутритивна підтримка та вітаміни після медичних втручань
Топ-5 ролів, які вам сподобаються