Так у селі Заболоття Володимирецького районну вогнем було знищено копицю соломи. Того ж дня о 14:00 у селі Симонів Гощанського району вогонь знищив майже 1 тонну соломи, а близько 21:00 у селі Борове Рокитнівського районну згоріла ще 1 тонна сіна. Майже у той самий час у селі Озерськ Дубровицького району вогнем було знищено стіг соломи вагою близько 2 тонн.
Всі пожежі виникли на території приватного житлового сектору. Завдяки оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів вогонь не встиг розповсюдитись на господарчі та житлові будинки. Попередні причини цих пожеж: необережність при поводженні з вогнем.
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до громадян з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про власну безпеку та безпеки оточуючих людей. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті.
ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: "Металіст" втрачає Торреса ...
Наступна новина: Львівщина: галицький ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов