Віталій Карпюк: З початку року майже 300 жителів волинських сіл придбали житло у рамках обласної програми «Власний дім»

Віталій Карпюк: З початку року майже 300 жителів волинських сіл придбали житло у рамках обласної програми «Власний дім»

09.08.13 08:09 0 483
З початку року майже 300 жителів волинських сіл придбали житло у рамках обласної програми «Власний дім». На ці цілі людям вже спрямовано майже 4,5 млн грн. Про реалізацію в регіоні цільової програми розповів заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк телепрограмі «Акценти».

Він поінформував, що кошти в рамках програми спрямовуються на будівництво, реконструкцію та купівлю житла сільським жителям. Наразі надано кредитів на суму 3,9 млн грн. Найбільше скористались такою можливістю жителі Ковельського та Локачинського районів. Крім цього, на газифікацію обійсть спрямовано 135 тис. грн. 39 господарів з 9 районів області взяли позику придбання корів (нетелів). Лідерами є фермери у Локачинському та Любомльському районі, вони закупили 27 корів.

«Втілення програми "Власний дім" визначається як один із головних напрямків діяльності органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері соціального розвитку регіону. Це - реальний шанс для простих сільських трудівників побудувати житло на селі або придбати годувальницю-корову, - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк.

На програма «Власний дім» успішно діє в усіх районах області, її реалізація значно покращує житлово-побутові умови людей на селі. Лише за останні три роки для допомоги селян з усіх бюджетів спрямовано майже 25 мільйонів гривень.

За час дії програми «Власний дім» кредитними коштами скористалися 2332 волинських родини.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківську ...
Наступна новина: Виявлені працівниками ...

КОМЕНТАРІ