За повідомленням, другий такий удар у провінції Хадрамаут у східній частині Ємену по авту зі ймовірними бойовиками вбив принаймні двох. Раніше в четвер унаслідок іншого удару в центральній провінції Маріб загинули шестеро підозрюваних бойовиків.
Таким чином, протягом менш як двох тижнів у Ємені здійснені вже не менш як сім імовірних повітряних ударів по бойовиках із безпілотників США.
У середу влада Ємену заявила, що попередніми днями зірвала наміри терористичної мережі «Аль-Каїда» здійснити захоплення портів і трубопроводів у цій країні.
Попередніми днями низка західних держав тимчасово закрила свої посольства в Ємені і ще кількох країнах регіону, а США закликали своїх громадян терміново залишити Ємен через інформацію про можливу серйозну терористичну загрозу з боку «Аль-Каїди».
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Формуємо податковий кредит ...
Наступна новина: Правозахисники закликали ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей