Легендарні ветерани "Динамо" Київ привітали з ювілеєм команду УМВС області

11.08.13 09:25 0 1051
Вчора на стадіоні «Буковина» відбувся товариській матч між «Динамо» Київ та «Динамо» Чернівці. Спортивна подія була присвячена 20-річчу команди футболістів у погонах.

Перед початком довгоочікуваного матчу ювілярів привітали представники місцевої влади. Найвищі нагороди - медаль «За заслуги» ФФУ вручили очільнику буковинської міліції Олександру Демидову та ветерану ФК «Динамо» Чернівці Івану Зайцеву. Також всі учасники зустрічі отримали пам’ятні медалі.

У перерві між таймами, публіку розважали показові виступи юних вихованців клубу карате «Лідер» та пісні шоу-групи «Вікторія».

Гра була досить напруженою, але удача була на стороні гостей, матч закінчився з рахунком 2:1 на користь київського «Динамо».