загрузка...
 Роботодавці, які використовують працю найманих працівників подають звіт з ЄСВ

Роботодавці, які використовують працю найманих працівників подають звіт з ЄСВ

13.08.13 12:18 0 648
Головне управління Міндоходів у Чернівецькій області нагадує звіт з єдиного соціального внеску зобов’язані формувати та подавати не пізніше 20 числа місяця, що настає за звітним періодом фізичні особи - підприємці, які мають найманих працівників. Звітним періодом є календарний місяць.
Звіт подається за формою згідно додатку 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (таблиці 1, 5, 6, 7) Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування № 22-2, затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010.
Страхувальниками є роботодавці та інші особи, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до п. 10 частини 1 ст. 1 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями.


Прес-служба ГУ Міндоходів
у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Небайдужі громадяни ...

КОМЕНТАРІ