У Львівській області за неодноразові крадіжки зі супермаркетів двоє чоловіків отримали покарання

У Львівській області за неодноразові крадіжки зі супермаркетів двоє чоловіків отримали покарання

13.08.13 13:48 0 571
Неодноразово у засобах масової інформації писали про засудження громадян за крадіжки у супермаркетах. На жаль, не зважаючи на застереження з боку правоохоронних органів щодо відповідальності за таке правопорушення, ще й досі знаходяться бажаючі поцупити у магазинах самообслуговування те, що вільно, без допомоги продавця можна взяти у руки.

За таке привласнення чужого майна зі супермаркету нещодавно було засуджено двох самбірчан, віком 40 та 50 років, ніде не працюючих. При цьому, 40-річний чоловік вже з кримінальним минулим. У серпні минулого року він побував на лаві підсудних за скоєну крадіжку та отримав відповідне покарання.

10 березня цього року о 9.30 годині у Самборі на вул. Валовій чоловіки з метою крадіжки зайшли в приміщення магазину «Сільпо», звідки поцупили пляшку «Текіли» вартістю понад 135 грн.

На цьому чоловіки не зупинилися та цього ж дня о 12.15 годині, перебуваючи вже в стані алкогольного cп’яніння, знову пішли в цей же магазин, звідки викрали пляшку «Текіли», пляшку горілки «Хлібний дар», три плитки шоколаду «Корона». Вартість викраденого сягнула більше 201 грн.

Наступного дня, 11 березня, зловмисники з метою крадіжки прийшли вже в інший супермаркет, а саме – у магазин «Рукавичка», що у торговому комплексі «Літо». Цього разу вартість привласненого товару становила понад 304 грн. До рук зловмисників «прилипли» пляшка настоянки «Абсцент» та ковбаса «Салямі».

Звичайно, що немає нічого таємного, яке б не стало явним. За скоєні крадіжки вказаним горе-купцям довелось все-таки понести кримінальну відповідальність за ознаками частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Суд визнав їх винними і призначив їм два роки позбавлення волі з іспитовим терміном на цей же строк. Окрім цього, 40-річного чоловікові за вироком суду зобов’язано сплатити у дохід держави штраф у сумі 850 грн.

Тетяна Охріменко,

помічник начальника Самбірського МРВ міліції
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі Михайло ...
Наступна новина: На Тернопіллі вирушаючи на ...

КОМЕНТАРІ