загрузка...
 На Житомирщині відновив роботу дитячий оздоровчий табір «Орлятко»

На Житомирщині відновив роботу дитячий оздоровчий табір «Орлятко»

13.08.13 13:16 0 749
Завершився важливий етап відновлення оздоровчої бази дитячих закладів Житомирщини. Так, після багатьох років невикористання у с. Левків знову відновлено діяльність дитячого оздоровчого табору «Орлятко».

Протягом 21-го дня (з 10 серпня) 150 дітей області під наглядом педагогів і лікарів відпочиватимуть у відновленому закладі. Це наразі перша і єдина зміна у таборі, однак за словами голови обласної ради Йосипа Запаловського, очікується, що наступного року «Орлятко» працюватиме на повну потужність, - у 450 відпочиваючих.

Спілкуючись із журналістами перед початком урочистостей із нагоди відкриття відновленого закладу, посадовець зазначив, що питання оздоровлення дітей – на порядку денному роботи обласної ради та облдержадміністрації. «Цього року з обласного бюджету виділено 6 млн грн на оздоровлення дітей, що на 2 млн грн перевищує минулорічний показник. А з бюджетів районних, міських, сільських і селищних рад спрямовано 11 млн грн. Загалом, включно із коштами, отриманими з інших джерел фінансування (приватний бізнес, різні громадські організації) маємо на потреби оздоровлення дітей 24 млн грн, – пояснив Йосип Запаловський. В області діє 22 стаціонарних табори, „Орлятко“ є вже 23-м. На вже оздоровлено понад 60 % дітей, і я впевнений, що до кінця серпня буде оздоровлено понад 80 % дітей від запланованої кількості – це значний показник. Порівняно з минулим роком, це у півтора-два рази більше».

Як оздоровчий табір «Орлятко» не працювало близько десяти років, хоча деякий час його територія продовжувала використовувалася. Останніх же чотири роки заклад пустував узагалі. «Обласна влада і депутатський корпус обласної ради прийняли виважене рішення – повернути табір „Орлятко“ до життя. З обласного бюджету профінансовано 400 тис грн, і за короткий всією громадою ми відновили роботу цього закладу».

«Хтось із вас відпочивав у літніх таборах і раніше, а для когось перебування у таборі „Орлятко“ стане першим досвідом. Я бажаю вам, аби протягом зміни ви змогли не лише відпочити та оздоровитися, а й заприятелювати», – звернувся до відпочиваючих заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих під час урочистостей з нагоди відкриття табору. А спілкуючись із журналістами вже після офіційної частини, заступник очільника області констатував: «Радість дітей є найголовнішим свідчення того, що спільна справа всіх структур, котрі були задіяні у відновленні табору „Орлятко“, не є марною».

Участь в урочистостях з нагоди відкриття табору «Орлятко» брали голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула, заступник голови Житомирської райдержадміністрації Петро Кур’ята, начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету генерал-майор Юрій Даник, заступник начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Градовський і директор дитячого оздоровчого табору «Орлятко» Олександр Задорожній.

Голова обласної ради Йосип Запаловський і директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула вручили грамоти і цінні подарунки представникам структурних підрозділів і організацій, котрі долучилися до виконання робіт із відновлення табору «Орлятко». Разом із тим, Раїса Гула вручила командирам кожного з шести загонів зміни спортивний інвентар.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ