У Кашмірі тривають сутички: один мирний житель загинув

У Кашмірі тривають сутички: один мирний житель загинув

13.08.13 13:03 0 501
У Кашмірі, поблизу так званої Лінії контролю, що розділяє індійську і пакистанську частини регіону, продовжилися сутички між військовими двох країн. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Обидві сторони застосовували артилерію. За повідомленнями, щонайменше один мирний житель загинув і ще декілька були поранені в пакистанській частині Кашміру.

Населення евакуюють з прикордонних районів.

Ісламабад звинувачує Делі у здійсненні «нічим не спровокованих» нападів, починаючи з неділі. Індійське командування виступає з аналогічними звинуваченнями на адресу Пакистану.

Ситуація залишається напруженою з 6 серпня, коли п’ятеро індійських солдатів, як заявляють у Делі, загинули в Кашмірі, потрапивши в засідку. Ісламабад причетність до інциденту заперечує.

І Індія, й Пакистан претендують на владу над усією територією історичного князівства Кашмір із 1947 року, від самого виникнення цих сучасних держав, і провели через це між собою вже дві війни. Фактично вони контролюють приблизно по 40 відсотків Кашміру, тоді як іще близько 20 відсотків перебрав собі Китай.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олексій Кайда скерував ...
Наступна новина: В Івано-Франківську ...

КОМЕНТАРІ